O projekcie > Wiadomości > Media władzy czy...

Media władzy czy obywateli?

2012-11-15
Dzisiejsze media biorą aktywny udział w relacji władza lokalna – obywatele. Do mediów tradycyjnych  tj. prasa, radio, telewizja, w coraz szerszym zakresie dołączają media elektroniczne. Na ile media lokalne są zależne lub niezależne od władzy i od obywateli? W jakim stopniu lokalne media mogą pomóc w aktywizacji obywatelskiej i animacji życia publicznego w społeczności lokalnej?    

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć 29 i 30 listopada 2012r w Lublinie, podczas najbliższego seminarium organizowanego w ramach projektu „Decydujmy razem”. Spotkanie będzie okazją do wymiany opinii i podzielenia się refleksją nad stanem trójstronnej relacji władza-media-obywatel.

Pierwszego dnia dominować będzie tematyka partycypacyjnego wymiaru relacji między władzą a obywatelami z punktu widzenia mediów lokalnych. Drugiego dnia pragniemy przeprowadzić debatę na temat udziału mediów w procesie konsultacji i komunikacji między władzą a obywatelami w społeczności lokalnej. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli mediów, animatorów lokalnych, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych Lubelszczyzny.

Zapraszamy:

Media władzy czy media obywateli? Komunikacja i media w animacji lokalnych polityk publicznych. IX seminarium z cyklu Teoria i praktyka animacji lokalnych polityk publicznych w ramach projektu "Decydujmy razem".

Lublin, Wydział Politologii UMCS, 29-30 listopada 2012 r.

Program seminarium dostępny jest TUTAJ.

PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: